Ceniona i lubiana dziennikarka telewizyjna i radiowa. Karierę w mediach rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP, gdzie prowadziła magazyn filmowy. Później przez wiele lat współpracowała z radiem  RMF FM, następnie z Radiem Kolor. Sama przyznaje, że radio od zawsze było dla niej medium magicznym.

Obecnie związana z TVP2 ( „Pytanie na Śniadanie”)  oraz Radiem Złote Przeboje, w którym prowadzi autorską audycję. Na stałe współpracuje z magazynem dla kobiet „Uroda Życia”. Interesuje ją człowiek na każdym etapie swojego rozwoju, dlatego jej znak rozpoznawczy to pasja i osobiste zaangażowanie z jakim przeprowadza swoje wywiady. Dawniej gospodyni kultowego talk-show „Miasto kobiet” w TVN Style oraz prowadząca teleturnieje  „Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty” (TV Puls) oraz „Dzieciaki górą” (TVP2). Przez trzy lata współprowadząca show „Kocham Cię Polsko” w TVP2.  Zawsze blisko zwierząt, dlatego zdecydowała się na prowadzenie programu „Przygarnij mnie”. Swoją pracę kocha tak bardzo, że dziennikarkę grała nawet w filmach: „Zakochani” P. Wereśniaka, „Job” K. Niewolskiego oraz w serialu „Magda M” K. Langa czy „Barwach szczęścia”.Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną. Grała w musicalu „Metro”. Występowała też gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Nagrała piosenkę z Mattem Kowalskym. Na studenckim festiwalu „Fama” otrzymała nagrodę indywidualną za kreację aktorską.

Współautorka książki „ Być Kobietą biznesu”. W 2016 roku zadebiutowała jako pisarka, a  jej „Wyprzedaż snów” odniosła znaczący sukces wydawniczy, zyskując duże grono oddanych czytelników. Premiera drugiej części powieści zatytułowana „Gra w kolory” odbyła się 14. lutego 2018 roku.Niedawno spełniła swoje marzenie z młodości i wystąpiła na deskach teatru (Capitol) w sztuce „Czy to Ty czy nie Ty”, premiera odbyła się 15. lutego 2018.