Wystawa książek

Targi książek są jednym z najważniejszych elementów opolskiego festiwalu. Pozwalają one nabyć wystawiane przez topowych wydawców ciekawe propozycje w atrakcyjnych cenach. Niesamowite zaangażowanie organizatorów i partnerów pozwala na zaproszenie do współpracy, zarówno znanych i popularnych wydawców, jak i tych mniejszych, dopiero startujących w tej branży. Nasze targi książek to gwarancja fenomenalnych przeżyć oraz ogromnego wyboru rewelacyjnych dzieł.

Zależy nam na Państwa dobrej zabawie i przyjemności czerpanej z odwiedzania ulubionych stoisk, dlatego wraz ze zbliżającym się festiwalem przygotowujemy niezbędne mapy. Ułatwi to Państwu odnalezienie poszukiwanego wystawcy oraz poinformuje o wszystkich atrakcjach w najbliższej jego okolicy.

 

Na placu Wolności w Opolu powstanie wielkie Miasteczko Literackie z licznymi namiotami wydawnictw i sceną, która będzie sercem wydarzenia. W tym roku oferta wydawnicza jest bardzo bogata, począwszy od literatury dziecięcej, reportaż, kryminały czy literaturę obyczajową. W targach książki bierze udział prawie osiemdziesiąt wydawnictw m.in.: Wydawnictwo Literackie, Nasza Księgarnia, Muza, Agora, Czarna Owca, Fronda, Foksal, Czarne, Media Rodzina, Poznańskie, Publicat, Sonia Draga, SQN i wielu innych.  W Miasteczku Festiwalowym będą specjalne namioty z animacjami i konkursami dla dzieci – namiot PKO BP (sponsora wydarzenia) oraz Galerii Handlowej Karolinka (partner festiwalu).  Fabryka Inspiracji i wolontariusze będą inicjować gry i zabawy w strefie relaksu. Przygotowane będą również strefy do pamiątkowych zdjęć i punkt pakowania książek „Książka na prezent”.

Targi książki codziennie od godziny 10:30 – 19:00.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Festiwal Książki w Opolu zaprasza do współpracy wszystkich wydawców, którzy chcieliby pojawić się na targach książek. Świetnie przygotowana oferta oraz przystępne ceny pozwolą dużym i małym wystawcom na pokazanie swojego arsenału publikacji. Stoiska zainstalowane w naszych namiotach zapewnią każdemu odwiedzającemu należyty komfort i fantastyczne wrażenia z obcowania z pięknie wydanymi książkami. W pliku z ofertą znajdą Państwo informacje niezbędne do podjęcia z nami współpracy. Wszystkich wystawców zapraszamy do jak najszybszego kontaktu, obowiązuje pierwszeństwo wyboru stoisk oraz namiotów.