Targi książek

Targi książek są jednym z najważniejszych elementów opolskiego festiwalu. Pozwalają one nabyć wystawiane przez topowych wydawców ciekawe propozycje w atrakcyjnych cenach. Niesamowite zaangażowanie organizatorów i partnerów pozwala na zaproszenie do współpracy, zarówno znanych i popularnych wydawców, jak i tych mniejszych, dopiero startujących w tej branży. Nasze targi książek to gwarancja fenomenalnych przeżyć oraz ogromnego wyboru rewelacyjnych dzieł.

Zależy nam na Państwa dobrej zabawie i przyjemności czerpanej z odwiedzania ulubionych stoisk, dlatego wraz ze zbliżającym się festiwalem przygotowujemy niezbędne mapy. Ułatwi to Państwu odnalezienie poszukiwanego wystawcy oraz poinformuje o wszystkich atrakcjach w najbliższej jego okolicy.

Sercem wydarzenia będzie wielkie Miasteczko Literackie, czyli przestrzeń z namiotami oraz sceną, zlokalizowana na opolskim placu Wolności. Warto wiedzieć, że nasze tegoroczne targi książek wyróżniają się bardzo bogatą ofertą wydawniczą. Będzie podczas nich można znaleźć tytuły z wielu różnych gatunków, od literatury dziecięcej przez kryminały i reportaże aż po literaturę obyczajową i nie tylko.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Festiwal Książki w Opolu zaprasza do współpracy wszystkich wydawców, którzy chcieliby pojawić się na targach książek. Świetnie przygotowana oferta oraz przystępne ceny pozwolą dużym i małym wystawcom na pokazanie swojego arsenału publikacji. Stoiska zainstalowane w naszych namiotach zapewnią każdemu odwiedzającemu należyty komfort i fantastyczne wrażenia z obcowania z pięknie wydanymi książkami. W pliku z ofertą znajdą Państwo informacje niezbędne do podjęcia z nami współpracy. Wszystkich wystawców zapraszamy do jak najszybszego kontaktu, obowiązuje pierwszeństwo wyboru stoisk oraz namiotów.